Narzędzia Agencji

W celu zapewnienia dobrej współpracy oferujemy naszym klientom szereg narzędzi oraz sprawdzonych rozwiązań. Pozwolą one nie tylko na lepsze poznanie naszej oferty czy szybką i bezproblemową realizację zamówień, ale przede wszystkim na zbudowanie zaufania i partnerskich relacji. Najważniejszym kanałem ułatwiającym wybór i zamawianie artykułów reklamowych jest Internet. W związku z tym Inspirion Polska kładzie bardzo duży nacisk na rozwój zasobów elektronicznych, oddajemy do Państwa dyspozycji naszą platformę B2B, która stanowi zaawansowany system współpracy i pomocy klientowi.

 

 

 

Platforma zawiera następujące funkcjonalności:

 

Interfejs programowania aplikacji (API) – system komunikacji między aplikacjami pozwalający na łatwą integrację zewnętrznych systemów sprzedażowych z platformą B2B.

 

Sklep internetowy – pozwalający na szybkie przeglądanie produktów oraz ich zakup wraz z fizyczną rezerwacją stanów magazynowych. 

 

Sklep no name – narzędzie, które ułatwi komunikację agencji z jej klientem końcowym. Pozwoli na wystawienie całościowej oferty Inspirion Polska z identyfikacją graficzną danej agencji.

 

Ofertownik – rozbudowane narzędzie do tworzenia ofert dla klientów końcowych. Pozwoli na przedstawienie wielu wariantów znakowania jednocześnie, dodanie własnej marży czy identyfikacji graficznej.

 

Kalkulator zamówień – uwzględniający indywidualne ceny, obecne promocje, a także różne rodzaje znakowania. Wszystko to w postaci pojedynczego dokumentu pozwalającego na łatwe porównane poszczególnych wariantów i wybór najlepszego. Indywidualny panel klienta – znajdują się tam wszystkie przygotowane oferty, kalkulacje czy projekty produktów. Dodatkowo wyświetla on zindywidualizowaną ofertę, nowości asortymentowe i inne istotne informacje przygotowane przez zespół Insprion Polska.