Aktualności

Szanowni Partnerzy, informujemy, że w trakcie długiego weekendu majowego biuro handlowe w Trzebnicy i w Warszawie będzie w dniu 2 maja nieczynne.

Szanowni Państwo, mając na uwadze rozwój polskiej branży upominków reklamowych

Szanowni Państwo, od dnia 18.03.2019 obowiązują zaktualizowane, standardowe warunki dotyczące wyliczania kosztu transportu.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pakietu drukowanych katalogów Promotion TOPS 2019.

Szanowni Partnerzy, dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku podczas tegorocznej edycji targów Professional Promo Show.

Szanowni Partnerzy, dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku podczas tegorocznej edycji Targów RemaDays Warsaw 2019.

Szanowni Partnerzy, zachęcamy gorąco do sprawdzenia naszej najnowszej oferty upominków reklamowych z katalogu Promotion TOPS 2019.

Zapraszamy do głosowania w konkursie Gifts of the Year 2019!

Drodzy Partnerzy, z wielką przyjemnością gościliśmy Państwa na naszym stoisku na tegorocznych targach PSI w Dusseldorfie.

Pragniemy poinformować Państwa o ważnych terminach związanych z zakończeniem sprzedaży w 2018 roku.

Drodzy Partnerzy, serdecznie zapraszamy na styczniowe targi PSI, które odbędą się w dniach 8-10 stycznia 2019 roku w niemieckim Düsseldorfie.

Szanowni Państwo, wszystkim naszym rodakom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie i odesłanie do nas podpisanej kopii oświadczenia o akceptacji wystawiania i udostępniania faktur w formie elektronicznej (PDF), którą...

Szanowni Partnerzy, dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku podczas warszawskiego Festiwalu Marketingu oraz na Road Show w Gdańsku i w Katowicach.

Szanowni Państwo, cieszymy się ogromnie i jest nam niezmiernie miło z powodu zdobycia pierwszego miejsca w konkursie Super Gift 2018 w kategorii produktów za 50 -100 zł.

Szanowni Partnerzy, w związku z okresem wakacyjnym nasze biuro w Trzebnicy czynne jest w sierpniu w godzinach 8:00 - 16:00. W biurze w Warszawie jesteśmy do Państwa...

Weź udział w konkursie SUPER GIFT 2018 i zagłosuj na najlepsze gadżety reklamowe sezonu jesienno-zimowego 2018.

Szanowni Partnerzy, informujemy, że w trakcie długiego weekendu czerwcowego zamówienia otrzymane od dnia 30.05.2018 (po godznie 16:00) do dnia 03.06.2018 będą zatwierdzane...

Z okazji Dnia Kobiet wszystkie produkty znajdujące się w rozdziale OUTDOOR I SPORT w katalogu Promotion TOPS 2018 dostępne są z dodatkowym rabatem 5%!

Inspirion Polska ponownie został doceniony przez ekspertów z firmy Coface, która jak co roku na zlecenie redakcji Pulsu Biznesu przygotowała ranking ...

Drodzy Partnerzy, z wielką przyjemnością gościliśmy Państwa na naszym stoisku, na 14. już targach reklamy i poligrafii RemaDays Warsaw 2018.

Szanowni Partnerzy, dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas ubiegłotygodniowej imprezy Promo Show Professional 2018, która miała miejsce w warszawskim hotelu...

Drodzy Partnerzy, zapraszamy serdecznie na targi reklamy i poligrafii REMA Days 2018.

Szanowni Partnerzy, od 7 do 8 lutego 2018 roku Inspirion Polska będzie wystawcą warszawskiego PROMO SHOW PROFESSIONAL 2018 ...

Zapraszamy gorąco do głosowania na nowości z katalogu Promotion TOPS 2018.

Drodzy Partnerzy, serdecznie zapraszamy na styczniowe targi PSI, które odbędą się w dniach 9-11 stycznia 2018 roku w niemieckim Düsseldorfie.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Szanowni Partnerzy, gorąco dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Festiwalu Marketingu, który odbył się w dniach 13-14 września 2017r. w warszawskiej hali EXPO...

Z przyjemnością prezentujemy najnowszy katalogu Promotion TOPS Christmas Special z ofertą świąteczną na 2017 rok.

Nowość z katalogu Christmas Special 2017, głośnik Bluetooth Wonder Ball Mini, został laureatem konkursu Super Gift 2017!

Sprawdź nowe, niższe ceny na WSZYSTKIE produkty z oferty Promotion TOPS 2017!

Firma Inspirion Polska została laureatem Diamentów Forbesa 2017 - rankingu polskich przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach działalności najszybciej zwiększyły...

Z nieskrywaną dumą informujemy, że firma Inspirion Polska kolejny rok z rzędu znalazła się w elitarnym gronie firm nagrodzonych w rankingu Gazele Biznesu.

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku podczas targów RemaDays 2017, które odbyły się
w dniach 15-17 lutego 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą upominków reklamowych
z katalogu Promotion Tops 2017.

Zapraszamy na prezentację najnowszej oferty i premierę katalogu Promotion Tops 2017
na targach Rema Days Warsaw 15-17.02.2017

Szanowni Partnerzy,
zapraszamy do głosowania na nasze nowości biorące udział w konkursie Gifts of the Year 2017.
Szanowni Partnerzy,
 

zapraszamy na targi PSI,...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Drodzy Partnerzy,

 

pragniemy poinformować Państwa o ważnych terminach związanych z zakończeniem sprzedaży w...

Szanowni Państwo, dziękujemy za wizytę na naszym stoisku na targach REMA DAYS WARSAW 2016.

Dzięki Państwa głosom ...

Drodzy Partnerzy,

 

przedstawiamy katalog...

To już po raz drugi firma Inspirion Polska znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm.

Szanowni Państwo, dziękujemy za wizytę na naszym stoisku na targach REMA DAYS WARSAW 2016.

Drodzy Przyjaciele, życzymy Wam ciepłych i pełnych uśmiechu Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym. Wasz Zespół Inspirion Polska

Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu nastąpi zmiana harmonogramu zamówień i wysyłek towaru z naszego magazynu centralnego w Niemczech.